• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
Gjuhe

Na kontaktoni

Na kontaktoni

Inxhinieri Mekanike Wuxi Jianeng Co, Ltd

Adresë

Rruga 3 # bandchu, qyteti hudai, rrethi binghu, Wuxi, Jiangsu, Kinë

telefon

Tel: 0.086-15251659537

orë

E hënë-e Premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pas dite

E shtunë, e diel: Mbyllur

Dëshironi të punoni me SHBA?

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni